VOJTa
Kdy je za tou vodou,tak a ho tady máme.Fotka z dubna 2005 z Bobří soutěsky
![]() | Autor: | Karel Pagačík | Fotoaparát: | Canon A80 |
|---|---|---|---|---|
| Kategorie: | Lovci světla | |||
| Vloženo: | 22.09.2007 11:53 | |||
| Zobrazeno: | 3943 |
Kdy je za tou vodou,tak a ho tady máme.Fotka z dubna 2005 z Bobří soutěsky
![]() | Autor: | Karel Pagačík | Fotoaparát: | Canon A80 |
|---|---|---|---|---|
| Kategorie: | Lovci světla | |||
| Vloženo: | 22.09.2007 11:53 | |||
| Zobrazeno: | 3943 |